Кількість парканів і перегородок із просічно-витяжного листа постійно збільшується через їх здатність гарантувати приватність та гарний огляд зсередини для власника.

Широкий спектр форм і розмірів вічок дає величезні можливості для використання металевого просічно-витяжного листа там, де нам потрібна і конфіденційність, і гарний зовнішній вигляд.  Деякі види просічно-витяжного листа дають можливість огорожі чи перегородці бути прозорішими на боці власника, ніж на вулиці. 

Цей ефект отримують шляхом правильного обертання листа металу, який просікають і розтягують під певним кутом. Це в основному менш прозорий просічно-витяжний лист, який використовується в архітектурі.  

Вибравши правильний тип отвору та його правильну орієнтацію під час монтажу,
Ви досягнете більшої прозорості перегородки чи огорожі лише в одному напрямку (назовні). Обертання отвору також може бути і в бік. Це рішення підходить для парканів, де пішоходи йдуть переважно в одному напрямку, і власника не буде видно за парканом.  

Різні отвори можуть відповідати не лише практичній точці зору, але й естетичній. Наприклад, за допомогою орієнтації отвору металу в ряд, можна досягти дуже приємного візуального ефекту.

Якщо ви думаєте про те, як вирішити проблему конфіденційності та огляду, просічно-витяжний лист є для вас правильним рішенням.