Просічно-витяжний лист (ПВЛ) – унікальний матеріал, який знайшов застосування в архітектурі та дизайні. ПВЛ дозволяє створювати функціонально та естетично привабливі елементи екстер’єру та інтер’єру.


Декоративна решітка для кондиціонерів – одне з поширених застосувань просічно-витяжного листа в архітектурі та дизайні. ПВЛ дозволяє приховати зовнішню частину кондиціонера, а також має важливе значення для декору фасаду. Решітка володіє естетичними якостями та має завершений вигляд. Завдяки використанню просічно-витяжного листа, решітка має оптимальні параметри просвіту та захисту.


Для створення декоративних решіток використовуються просічно-витяжні листи різних типів і розмірів. Один з найбільш популярних – TH MR115/48x20x1,5 (альтернатива 50x115x2x20). Просічно-витяжний лист TH MR115/48x20x1,5 ми виготовляємо та поставляємо нашим клієнтам. ПВЛ із алюмінію мають достатню міцність та малу вагу, що зменшує навантаження на опорну конструкцію та відповідно на фасад.


Але просічно-витяжний лист може бути використаний не тільки для решіток. Також ПВЛ може використовуватися для огорож, перил, парканів, фасадів будівель і навіть меблів. Завдяки своїй геометрії ПВЛ пропускають світло і повітря під певним кутом.


Використання просічно-витяжного листа дозволяє реалізувати найсучасніші дизайнерські та архітектурні ідеї. ПВЛ чудово поєднується з іншими матеріалами, такими як скло, камінь, цегла, дерево. Завдяки своїй функціональності та естетичній якості, просічно-витяжні листи має особливе значення серед дизайнерів та архітекторів.